O nás

Jak Esigno vzniklo?

Vše začalo v roce 2012, kdy jsme jako první implementovali řešení biometrického podepisování dokumentů včetně unikátní online verifikace pro bankovní sektor. Nejen v České republice ale i ve střední Evropě to tehdy byla úplná novinka. Museli jsme si poradit s řadou nástrah a specifických požadavků. Digitalizace byla tou dobou pořád ještě v plenkách a každý byl zvědavý, jak to celé bude fungovat. Díky společnému úsilí a inovativnímu přístupu se nám podařilo všechna úskalí zdárně překonat a mohl tak vzniknout technologicky velice unikátní projekt.

Více než deset let zkušeností v oblasti digitálních transakcí nás inspirovalo pro vytvoření platformy, která dokáže poskytnout běžným zákazníkům snadný a bezpečný přístup do světa digitalizace, a tak v roce 2020 vznikla platforma Esigno. Každý den získáváme nové zkušenosti z reálného provozu, sledujeme světové trendy a nové technologie. Na jejich základě Esigno upravujeme a pečlivě vyvíjíme nové funkcionality.

Platformu Esigno vyvíjí společnost NUBEO Technologies s.r.o. Jsme nezávislým dodavatelem informačních technologií pro řízení digitálních transakcí se sídlem v Praze v České republice.

Chcete vědět více?
 
Odeslat zprávu
RÁDI SE PODĚLÍME O NAŠE ZKUŠENOSTI
Spojte se přímo s odborníkem
Ing. Michal Kuník
Business Development Manager
+420 773 729 783
Kde Esigno využít?
Vlastní zkušenost je nenahraditelná

Chci vědět více

eSigno Web