Jak esigno vzniklo?

O nás

Všechno začalo v roce 2012, kdy jsme jako první implementovali řešení biometrického podepisování elektronických dokumentů pro MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank). Nejen v České republice ale i ve střední Evropě to tehdy byla úplná novinka. Museli jsme si poradit s řadou nástrah a specifických požadavků, včetně online verifikace každého podpisu proti digitálnímu podpisovému vzoru, nebo provozu na Linux - Citrix terminálech. Digitalizace byla tou dobou pořád ještě v plenkách a každý byl zvědavý, jak se dá takové řešení integrovat a jestli bude v reálném světě fungovat. Díky společnému úsilí a inovativnímu přístupu se nám podařilo všechna úskalí zdárně překonat a mohl tak vzniknout technologicky velice unikátní projekt. Moc nás těší, že MONETA je stále naším zákazníkem a platforma Esigno obsluhuje na přepážkách stovky uživatelů každý den.

Za více než deset let se hodně změnilo. Realizovali jsme desítky implementací u malých lokálních zákazníků i v nadnárodních korporátech, v běžných prostředích i exotických systémech. Esigno už zdaleka není jen o elektronickém podpisu, dnes umí vzdáleně verifikovat identitu uživatelů, vytěžovat data z identifikačních dokladů, řídit workflow dokumentů. Využívají ho zákazníci z oblasti finančnictví, automotive, HR, logistiky i retailu.

Každý den získáváme nové zkušenosti z reálného provozu, sledujeme světové trendy a nové technologie. Na jejich základě Esigno upravujeme a pečlivě vyvíjíme nové funkcionality. Naším cílem je rozvíjet inovativní řešení, které běžným zákazníkům umožní snadný a bezpečný přístup do světa digitálních transakcí.

Platformu Esigno vyvíjí společnost NUBEO Technologies s.r.o. Jsme nezávislým dodavatelem informačních technologií pro řízení digitálních transakcí se sídlem v Praze v České republice.

Potřebujete se poradit?
Zkuste naší Poradnu, napište nám nebo rovnou zavolejte.
 
Odeslat zprávu
RÁDI SE PODĚLÍME O NAŠE ZKUŠENOSTI
Spojte se přímo s odborníkem
Ing. Jakub Ryšavý
Digital Transaction Manager
+420 777 800 004
Kde Esigno využít?

Vlastní zkušenost je nenahraditelná

Mám zájem o Esigno

eSigno Web