Jak Esigno funguje detailně?

Funkcionality

Realizace transakcí v elektronické podobě Vám dokáže ušetřit spoustu času. Řada zdlouhavých manuálních procesů se dá vyřešit automatizovaně přímo v mobilní aplikaci nebo v internetovém prohlížeči.

Ověření identity

Spolehlivé ověření identity (totožnosti) smluvních stran je důležité při každém právním jednání. Přesný postup je pro některé případy stanovený zákonem. Pokud si např. chcete založit bankovní účet, musí být Vaše totožnost ověřena v souladu s pravidly KYC a AML.
Vzdálené ověření identity pomocí služby BankID
Automatizovaná kontrola pravosti dokladu

Vytěžení ID dokladů

Manuální přepisování údajů z identifikačních dokladů do interního systému je časově náročný a neefektivní proces, který se často opakuje. V reálném světě není výjimkou, že se chybovost pohybuje i nad hranicí 20%. Časové i finanční náklady na sjednání nápravy jsou nepoměrně vysoké.
Automaticky rozpozná typ identifikačního dokladu
Disponuje databází více než 11 000 vzorů dokladů, které jsou průběžně aktualizovány

Elektronický podpis

Podepsání dokumentů elektronickým podpisem je zpravidla finální úkon většiny digitálních transakcí. Správně aplikovaný elektronický podpis je stěžejní pro budoucí prokazatelnost právního jednání, takže je velice důležité zvolit správnou metodu vzhledem k důležitosti transakce a uživatelskému komfortu. Jako všude jinde, i tady se volí ten správný poměr mezi cenou a výkonem. Esigno poskytuje všechny aktuálně dostupné metody elektronického podpisu, které můžete v rámci transakce vzájemně kombinovat.
Možnost libovolně kombinovat různé metody elektronického podpisu
Zvýšení důvěryhodnosti celé transakce díky auditovanému logu všech operací a podpisů

Přílohy

Možnost přikládat přílohy se Vám bude hodit v případě, kdy na místě transakce potřebujete od zákazníka doplnit konkrétní textové dokumenty (např. plná moc, výpis z obchodního rejstříku, potvrzení o příjmu atd.) nebo jakoukoliv fotodokumentaci (sken řidičského průkazu, aktuální stav zapůjčené věci atd.). Každá příloha bude stejně jako hlavní dokument označena vlastním otiskem (hash), časovým razítkem a PDF certifikátem provozovatele. Přílohy se stávají nedílnou součástí transakce pro případ budoucího forenzního zkoumání. Podporované formáty jsou JPG, PNG, PDF.
Rychlé a jednoduché přiložení libovolné dokumentace
Vyfocení přílohy nebo vložení obrázku z galerie

Formuláře a poznámky

V některých případech je nutné dokumenty editovat přímo v terénu. Může se jednat např. o dotazníkové formuláře s možností výběru určitých položek, nebo revizní protokoly, do kterých je nutné doplnit aktuální stav měřících přístrojů, případně nákres jejich zapojení. Esigno Vám dává možnost vyplňovat všechny typy PDF formulářů a přidávat textové i grafické poznámky.
Zpracování interaktivních formulářú přímo v aplikaci
Možnost vpisovat vlastní textové poznámky

Customizace a integrace

Esigno se neustále vyvíjí. Pečlivě sledujeme nové trendy, dostupné technologie i měnící se legislativu, abychom byli včas připraveni a mohli Vám vždy nabídnout to nejlepší řešení ve světě digitálních transakcí. Vlastní vývoj nám zaručuje, že dokážeme rychle reagovat na měnící se prostředí a nové požadavky našich zákazníků, které někdy představují zajímavou výzvu. Baví nás překonávat překážky a díky tomu máme zkušenosti s integrací do velice exotických systémů. Říká se, že vždycky existuje minimálně osm řešení, a zatím se nám to potvrzuje. Stačí jen vybrat to nejlepší. Rádi se na tom budeme podílet.
Esigno je možné upravit dle Vašich potřeb
Integraci lze provést vlastními silami nebo za naší pomoci
Potřebujete se poradit?
Zkuste naší Poradnu, napište nám nebo rovnou zavolejte.
 
Odeslat zprávu
RÁDI SE PODĚLÍME O NAŠE ZKUŠENOSTI
Spojte se přímo s odborníkem
Ing. Michal Kuník
Business Development Manager
+420 773 729 783
Kde Esigno využít?

Vlastní zkušenost je nenahraditelná

Mám zájem o Esigno

eSigno Web